EnableMe Ukraine та Об’єднання Відповідальних Громадян розпочали партнерство з допомоги військовим та їхнім родинам
Вітаємо наших нових партнерів Об’єднання Відповідальних Громадян! Це організація волонтерів та небайдужих людей з Кривого Рогу, які згуртувались під час війни заради створення нової України та допомоги постраждалим від бойових дій.
![Об'єднання відповідальних громадян](/countrys/ukraine/topics/current-affairs/organizations/image-thumb__6653__header-image/ovg.jpg)
Діяльність організації Об’єднання Відповідальних Громадян стала відповіддю на російську агресію, через яку постраждали десятки тисяч людей. Небайдужі та соціально активні і свідомі бізнесмени, журналісти, митці, громадські діячі, науковці і волонтери мешканці Кривого Рогу згуртувалися і створили нову безпечну платформу для українців, де кожен може знайти допомогу та підтримку. Мета організації — інформування, координація та підтримка військових, ветерані, членів сімей військових, у тому числі — полеглих або зниклих безвісти.
Об’єднавши ресурси з Об’єднання Відповідальних Громадян, EnableMe Ukraine будуть надавати допомогу людям, які належать до перелічених груп. Йдеться і про роботу над Центром відновлення військових і цивільних, і про проведення психологічних та юридичних консультацій для військових і їхніх близьких, і про нові напрямки, які ми будемо висвітлювати на своїх сторінках.
Сьогодні просто на сайті Об’єднання Відповідальних Громадян можна безкоштовно отримати таку допомогу:
Психологічна допомога - індивідуальні безкоштовні психологічні консультації для військових, ветеранів та членів їхніх сімей, зокрема полеглих або зниклих безвісти. Тут вам допоможуть подолати біль та горе, яка б ситуація у вас не була. Професійні психологи допоможуть вам повернутись до повноцінного життя.
Юридичні консультації - безкоштовна експертна допомога для військових, ветеранів та членів їхніх сімей. Тут вам допоможуть розібратися у юридичних тонкощах та нових питаннях у правовому полі, які могли виникнути під час та після перебування на фронті, а саме:
-
проходження військової служби;
-
мобілізація;
-
трудові права;
-
цивільні правовідносини;
-
соціальні виплати.
Якщо ви потребуєте допомоги, звертайтесь будь ласка до волонтерів Об’єднання Відповідальних Громадян у соцмережах або через сайт.
Це не єдина допомога українцям, яку сьогодні надає Об’єднання Відповідальних Громадян. Також ця патріотична громада організовує виставки, екологічні акції, фестивалі, працюють керівниками на великих і малих підприємствах, видають книжки і реалізовують міжнародні проекти. Крім того, на сайті проекту можна знайти величезну кількість корисної інформації, обговорити нагальні питання на форумі та за потреби звернутися по допомогу.